Contract Upholstery OÜ meistrid projekteerivad, valmistavad ja renoveerivad pehmet mööblit hotellidele, restoranidele, kruiisilaevadele, kontoritesse ja mujale nii Eestis kui paljudes välisriikides.
Teostame kvaliteetselt ka keerukaimad eritellimused, oleme abiks nii soovitud ideelahenduse arendamisel läbimõeldud valmistooteks kui koostöös meie disaineritega ka sisekujundusprojektide loomisel ja teostamisel kuni paigalduseni.

Väga teretulnud on samuti erakliendid, kel soov kaunistada enda interjööri uue ja just Sinu kodu tarbeks loodud pehme mööbliga või värskendada juba olemasolevat istemööblit!

Võta meiega ühendust!

tel. +372 56 493 685 / email: info@upholstery.ee

Hotellid, restoranid, avalik ruum

Koostöös sisearhitektidega valmistame mööblit erinevatesse interjööridesse Eestis, Soomes, Rootsis ja kaugemalgi. Meie kogemustepagas aitab jõuda soovitud teostuseni, mis arvestab nii tellija ootusi kui vajadusi.

Kontorid ja esindused


Moodsad tööruumid hõlmavad endas sageli erilahendusi, mille teostus vajab pühendumist ja arvestamist ruumide eripära ning kasutusfunktsioonidega. Nägus kontorimööbel peab olema ka nutikas, kasutajasõbralik ja vastupidav.

Kruiisilaevade ja jahtide sisustus

Koostöös välispartneritega teostame mahukaid erinäolisi projekte, olles abiks nii laevasisustuse pojekteerimisel, tootmisel, paigaldusel kui ka renoveerimisel.